Modne wzory tipsów

Przedłużanie paznokci za pomocą tipsów sprawia, że wiele z nas może cieszyć się wspaniałym wyglądem dłoni, nawet jeśli natura obdarzyła nas paznokciami łamliwymi i kruchymi.

Jaki wybrać sposób przedłużania paznokci? Każda technika ma zarówno swoich przeciwników jak i zwolenników. Przed wybraniem danej techniki warto zapoznać się z ich zaletami i wadami. Dzięki temu Twoje przyszłe paznokcie nie będą Ci przeszkadzać w stylu życia, który na co dzień prowadzisz.

Najbardziej popularne metody przedłużania paznokci to przedłużanie akrylem, żelem, Fiberglass.

Paznokcie akrylowe cechują się wysoką wytrzymałością, polecane dla Pań wykonujących prace domowe, jak i dla wszytkich, które po prostu chcą mieć super trwałe paznokcie. Wiele Pań przechodzi na akryl po metodzie żelowej, która może się nie sprawdzać. Metoda akrylowa z drugiej strony bardzo niszczy paznokcie i jest uważana za niezdrową dla całego organizmu.

Niestety, paznokcie żelowe również nie wpływają regenerująco na płytkę paznokciową. Ich wytrzymałość jest nieco niższa niż w przypadku paznokci akrylowych.

Paznokcie przedłużane metodą Fiberglass uważane są za najbezpieczniejsze dla płytki paznokciowej. Polecane są, jeśli chcemy zregenerować naturalne paznokcie i wzmocnić je, jednocześnie nadając im piękny wygląd.

Posiadaczki tipsów powinny pamiętać o ich regularnym uzupełnianiu – tylko wtedy paznokcie będą się dobrze prezentować! Pamiętaj też o odpowiedniej długości sztucznych paznokci! Zbyt długie paznokcie są niemodne, poza tym bardzo przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zapytaj też swojego ukochanego, czy Twoje długie paznokcie sprawiają mu przyjemność, czy jest raczej wręcz przeciwnie…